Witaj w Wizlandii! Mieszka tutaj czterech czarodziejów. Nazywają się Piotr, Paweł, Pankracy i Eustachy. Każdy z czarodziejów ma ulubiony kolor, domowe zwierzątko i ulubiony owoc.

- mam na imię Piotr. Paweł nie lubi czereśni. Eustachy nie lubi gruszek. Nie lubię czarnego.

- mam na imię Paweł. Ten, kto lubi żółty nie lubi czereśni. Ten, kto lubi niebieski nie lubi jabłek. Pankracy nie ma nietoperza.

- mam na imię Pankracy. Ten, kto ma nietoperza nie lubi jabłek. Ten, kto lubi zielony nie ma psa. Ten, kto lubi czarny nie ma papugi.

- mam na imię Paweł. Nie lubię pomarańczy. Ten, kto lubi niebieski nie lubi czereśni. Nie lubię niebieskiego.

- mam na imię Piotr. Nie lubię jabłek. Eustachy nie lubi czarnego. Paweł nie lubi zielonego.

- mam na imię Pankracy. Ten, kto lubi czarny nie ma nietoperza. Ten, kto ma papugę nie lubi pomarańczy. Nie lubię zielonego.

- mam na imię Eustachy. Ten, kto ma psa nie lubi czereśni. Nie mam papugi. Piotr nie lubi czereśni.

- mam na imię Piotr. Ten, kto lubi zielony nie ma wilka. Ten, kto lubi czarny nie lubi gruszek. Pankracy nie lubi czereśni.

- mam na imię Eustachy. Pankracy nie ma papugi. Pankracy nie ma psa. Ten, kto ma psa nie lubi jabłek.

- mam na imię Piotr. Ten, kto lubi żółty nie lubi jabłek.Czy znasz już rozwiązanie? Piotr lubi niebieski. Piotr ma psa. Piotr lubi pomarańcze. Paweł lubi żółty. Paweł ma papugę. Paweł lubi gruszki. Pankracy lubi czarny. Pankracy ma wilka. Pankracy lubi jabłka. Eustachy lubi zielony. Eustachy ma nietoperza. Eustachy lubi czereśnie.
email:
hasło:

zarejestruj się
wyloguj się