Witaj w Wizlandii! Mieszka tutaj czterech czarodziejów. Nazywają się Arkadiusz, Pankracy, Dionizy i Paweł. Każdy z czarodziejów ma ulubiony owoc, ulubiony kolor i domowe zwierzątko.

- mam na imię Pankracy. Ten, kto lubi czereśnie nie lubi czarnego. Paweł nie ma wilka. Ten, kto lubi truskawki nie ma nietoperza.

- mam na imię Arkadiusz. Nie lubię czereśni. Nie mam kota. Ten, kto lubi czereśnie nie ma kota.

- mam na imię Pankracy. Arkadiusz nie lubi zielonego. Paweł nie lubi czereśni. Paweł nie lubi jabłek.

- mam na imię Dionizy. Pankracy nie lubi jabłek. Ten, kto lubi ananasy nie ma papugi. Ten, kto lubi czarny nie ma kota.

- mam na imię Pankracy. Paweł nie lubi czarnego. Nie lubię czarnego. Arkadiusz nie ma wilka.

- mam na imię Paweł. Arkadiusz nie lubi żółtego. Dionizy nie lubi truskawek. Ten, kto lubi jabłka nie lubi białego.

- mam na imię Pankracy. Ten, kto lubi truskawki nie lubi białego. Nie mam kota. Ten, kto lubi zielony nie ma nietoperza.

- mam na imię Arkadiusz. Ten, kto lubi truskawki nie lubi czarnego. Pankracy nie lubi czereśni. Ten, kto lubi żółty nie ma papugi.

- mam na imię Dionizy. Nie lubię zielonego. Pankracy nie lubi białego. Ten, kto lubi zielony nie ma papugi.

- mam na imię Pankracy. Ten, kto lubi czereśnie nie lubi żółtego. Dionizy nie ma papugi. Ten, kto lubi żółty nie ma wilka.

- mam na imię Arkadiusz. Ten, kto lubi ananasy nie ma wilka. Paweł nie lubi truskawek.Czy znasz już rozwiązanie? Arkadiusz lubi jabłka. Arkadiusz lubi czarny. Arkadiusz ma papugę. Pankracy lubi truskawki. Pankracy lubi zielony. Pankracy ma wilka. Dionizy lubi czereśnie. Dionizy lubi biały. Dionizy ma nietoperza. Paweł lubi ananasy. Paweł lubi żółty. Paweł ma kota.
email:
hasło:

zarejestruj się
wyloguj się