Witaj w Wizlandii! Mieszka tutaj czterech czarodziejów. Nazywają się Arkadiusz, Piotr, Dionizy i Pankracy. Każdy z czarodziejów ma domowe zwierzątko, ulubiony owoc i ulubiony kolor.

- mam na imię Dionizy. Ten, kto ma wilka nie lubi żółtego. Pankracy nie lubi jabłek. Pankracy nie lubi czarnego.

- mam na imię Piotr. Ten, kto ma psa nie lubi czerwonego. Dionizy nie ma wilka. Ten, kto lubi pomarańcze nie lubi czerwonego.

- mam na imię Pankracy. Ten, kto ma nietoperza nie lubi ananasów. Nie lubię ananasów. Dionizy nie lubi jabłek.

- mam na imię Dionizy. Pankracy nie ma psa. Ten, kto lubi gruszki nie lubi czerwonego. Ten, kto lubi pomarańcze nie lubi czarnego.

- mam na imię Pankracy. Ten, kto ma papugę nie lubi czerwonego. Ten, kto ma nietoperza nie lubi czerwonego. Ten, kto lubi ananasy nie lubi zielonego.

- mam na imię Arkadiusz. Dionizy nie ma papugi. Ten, kto lubi jabłka nie lubi zielonego. Ten, kto ma nietoperza nie lubi pomarańczy.

- mam na imię Pankracy. Piotr nie lubi czarnego. Ten, kto lubi ananasy nie lubi żółtego. Arkadiusz nie lubi jabłek.

- mam na imię Piotr. Dionizy nie lubi ananasów. Arkadiusz nie ma psa. Ten, kto ma papugę nie lubi zielonego.

- mam na imię Dionizy. Ten, kto lubi pomarańcze nie lubi żółtego.Czy znasz już rozwiązanie? Arkadiusz ma papugę. Arkadiusz lubi ananasy. Arkadiusz lubi czarny. Piotr ma wilka. Piotr lubi jabłka. Piotr lubi czerwony. Dionizy ma psa. Dionizy lubi pomarańcze. Dionizy lubi zielony. Pankracy ma nietoperza. Pankracy lubi gruszki. Pankracy lubi żółty.
email:
hasło:

zarejestruj się
wyloguj się