Witaj w Wizlandii! Mieszka tutaj czterech czarodziejów. Nazywają się Arkadiusz, Piotr, Eustachy i Pankracy. Każdy z czarodziejów ma domowe zwierzątko, ulubiony owoc i ulubiony kolor.

- mam na imię Arkadiusz. Ten, kto ma kota nie lubi czereśni. Ten, kto ma papugę nie lubi gruszek. Ten, kto lubi czereśnie nie lubi czarnego.

- mam na imię Pankracy. Ten, kto ma papugę nie lubi czarnego. Ten, kto lubi pomarańcze nie lubi czarnego. Arkadiusz nie lubi pomarańczy.

- mam na imię Piotr. Arkadiusz nie ma sowy. Pankracy nie lubi szarego. Pankracy nie lubi czereśni.

- mam na imię Arkadiusz. Ten, kto ma sowę nie lubi białego. Pankracy nie lubi zielonego. Ten, kto lubi jabłka nie lubi czarnego.

- mam na imię Eustachy. Nie lubię białego. Nie lubię czarnego. Ten, kto lubi jabłka nie lubi szarego.

- mam na imię Arkadiusz. Piotr nie lubi gruszek. Ten, kto ma wilka nie lubi gruszek. Piotr nie ma papugi.

- mam na imię Eustachy. Arkadiusz nie lubi zielonego. Ten, kto ma papugę nie lubi pomarańczy. Ten, kto ma papugę nie lubi czereśni.

- mam na imię Piotr. Pankracy nie lubi czarnego. Ten, kto lubi jabłka nie lubi zielonego. Ten, kto ma sowę nie lubi czereśni.

- mam na imię Eustachy. Ten, kto ma sowę nie lubi szarego. Piotr nie ma wilka.Czy znasz już rozwiązanie? Arkadiusz ma kota. Arkadiusz lubi gruszki. Arkadiusz lubi czarny. Piotr ma sowę. Piotr lubi pomarańcze. Piotr lubi zielony. Eustachy ma wilka. Eustachy lubi czereśnie. Eustachy lubi szary. Pankracy ma papugę. Pankracy lubi jabłka. Pankracy lubi biały.
email:
hasło:

zarejestruj się
wyloguj się